ايميلات الشركات بملتقى توظيف "مستقبلنا في بلدنا" انتركونتيننتال سيتي ستارز - وظفنى حالا 2016 - Hire Me Now وظفني حالا

ايميلات الشركات بملتقى توظيف "مستقبلنا في بلدنا" انتركونتيننتال سيتي ستارز - وظفنى حالا 2016

كل ايميلات الشركات اللي كانت موجوده النهارده في ملتقي توظيف "مستقبلنا في بلدنا" اللي كان انتركونتيننتال سيتي ستارز.شير
عشان الكل يستفيد

Mostkblna Fe baladna Employment Fair (26 Nov 2016)
" Companies Emails"
Jobmaster
Larafa@jobmastergroup.com
Belgamal@jobmastergroup.com
LEONI
hr@leoni.com
Marakez For Real Estate Investment
Careers@marakez.net
Misr Elkheir Foundation
Careers@misrelkheir.org
Modern Bakeries
hr@richbake.com
UPSCALE Egypt
recruitment@upscale-dev.com
TITAN Cement Egypt
tcejobfairs@gmail.com
Victory Link
hr@victorylink.com
AB & Associates
info@abandassociates.com
Almosafer Travel Agency
nada.sultan@almosafer.com
mayada.jaheen@almosafer.com
Aptec
CareerEgypt@ingrammicro.com
Bel Near
wmoustafa@groupe-bel.com
Berlitz Language Centers
recruitment@berlitzegypt.com
Carina
info@carinawear.com
Dreem
hr.team.dreem@mashreqgroup.com
Europcar
g.elsawy@europcar-egypt.com
Fridal
Careers@fridalegypt.com
Good Life Insurance Brokers
hr@goodlife.com.eg
GSF Egypt
Tarek.hussein@gsfegypt.com
hoda.ghallab@gsfegypt.com
HCPC-Clorox Egypt
careers@hcpc-clx.com
ABCO Group
applications@abcogrp.com
Future University in Egypt
Jobvacancies@fue.edu.eg
Hassan Allam Properites
Careers@hap.com.eg
Jumia
Ghada.Amin@jumia.com
Libano Suisse Takaful
recruitment@libano-suisse.com
Nile Engineering Group
hassan.hegazy@nileengineering.com
Wadi Group
recruitment@wadigroup.com.eg
Raya Contact Center
Jobs_rcc@rayacrop.com
Union Group
Careers@uniongroupegypt.com
Allianz
recruitment@allianz.com.eg
Hindawi
Jobs@hindawi.com
Hr@leap-egypt.comMaha.gouda@nbe.com.eg

Google+ Badge